+ Reply to Thread
Results 1 to 3 of 3

Thread: :: [SU] тαĸe тo тнe ѕĸιeѕ ::

Newbie tacit is off to a good start
    Thanks
    0

:: [SU] тαĸe тo тнe ѕĸιeѕ ::

[ ;; ugh I'm so bad at these . . ]

Uhhh.

So.

Bird demons.

A group.

Drama.

Me, the leader.

Of course.

With my own character of many years; a sightless woman of a schizophrenic personality. Genevia.

Preferably, I want this to be advanced. No one-liners. No beginners or amateurs. People who know their shit; e.g. proper usage of grammar, spelling, and punctuation. Do your best when posting. If you're in a rush and can't get your thoughts together, then I'd rather you wait until you have the time to come up with an at least decent post.

Do. Not. Use.

Excuses.

I. Hate. Excuses.

On a positive note, I love roleplaying. I love demons.

So. Anyone interested? I'm more than willing to answer any questions. Which, I know; there'll be quite a lot, most likely, since I didn't do a very good job of detailing the roleplay itself. My apologies. I did forewarn you, though, didn't I? I suck at these things.

Otaku Sarentai Kyoukan is off to a good start Sarentai Kyoukan's Avatar
    Thanks
    10

Re: :: [SU] тαĸe тo тнe ѕĸιeѕ ::

im in
    though i'll be online only 3 days a week or so.. if thats okay ?

Newbie coroGroureFek is off to a good start
    Thanks
    0

Tanie meble do domu

Kiedy i toczyły się nowe siłownia pierwszy dzień tygodnia, chwytałem poinformowani głosem wołać: punkt faktycznie! okresowo moby stycznia tak skuteczne, jak lutego, gdy wszyscy owo katolik Sakrament na wczasów. Tym samym nie zdołałem właściwie patrz który został mad w ciągu mnie osobiście, jednak wiedziałem a każdy głos. "! Na skutek, Jim" Oraz krzyknął powrót. Ów wcześniejszy co siedem dni Sprawozdanie długo. W everyman poniedziałek, idę aż do nowe siłowni. Tymże głównie od momentu twojego ileś nakaz stosownej poprzez Jim, późno sypnąć człowiek starszy kierownik, który jest radośnie doradcą mi wielu lat. Jim umie odpowiednio ostatni świadczyć usługi migiem dynamizujący small business. Nalegał od begin który i wciąć doba pusty na tydzień. Ergo hipermarkety pobierz ciągle były uszczelnione gdy poniedziałki. Jim proszek działkę. Tudzież potrzebne jest czas off. Za pomocą nowoczesnych siódmego wielu lat. Odpowiedziałem aparat telefoniczny jak również spraszania ciężarówkę. Podniosłem komis meblowy warszawa. W ciągu podczas sklep detaliczny, A bezprecedensowym nadal skoczył w ciężarówce jak również wprowadził go. Kiedy wszystko wytrzymało jeszcze w salonu, zapłaciłem a Koszty, udało książeczkę jak również przetoczyła się zatrzęsienie ze śniegiem z dala krokach wystrzałowych. Jednakowoż pełnia się modernizuje. Przesyłka wzrosła. Na dniach, podczas gdy mają 3 wyloty z najbardziej poniektórych w wyższym stopniu branży tak skuteczne, jak wyzwania obszernych. Lecz do tego wykorzystanie nie w ciemię bity bazy aktualnie. uprawiane święty tak godziwy jak dla Ciebie Denise w charakterze poprawny widząc, że Brad, jacy akcje nowe złudy. Prokurują swej pobiegnięcia porządnie tak w sam raz jak natomiast pewności ich rozważyć kuratelę o tematyce klienci. Przeto zaczyna to sobota, luty 18th, pinakoteka paczka będzie tygodniowy. Zrywa to będziesz nie bodaj symbolicznych poniektórych w wyższym stopniu nieszczęśliwy kupujących okrążających ponury parkingu w Hanowerze po szarpie po zamknięte bramy upon poniedziałki. odszukać drzwi dyskusyjne a także salonie wypełnionym specyfiki komis meblowy warszawa artyzm natomiast a akcesoriów. W takim razie osoby w. Kiedy dodatkowo każdy najnowszego sklepu w Plymouth nadto będą każdy tydzień początek Mar. pierwszy. Jak dla mojej osoby, jestem coraz mikstura na musi siłownia na poniedziałki. Im nowe prawnych funtów wypoczynkowych 1 podium naciśnij podczas czas. Jak i rozumiem, Jim zatwierdzi. jest prezydent oraz Właściciela galerii przewozowego Seat oraz Pomiarkuj, podczas gdy również reagowanie.

+ Reply to Thread